Ons team


Elisha Schulte
Matchmaker en regiocoördinator Delft & Gouda
elisha@thuisgekookt.nl


Kelly Meeks
Matchmaker en regiocoördinator Haarlemmermeer & Velsen
kelly@thuisgekookt.nl


Eva van Rossum
Matchmaker en regiocoördinator Den Bosch, Tilburg & Westland
eva@thuisgekookt.nl


Judith Piersma
Matchmaker en regiocoördinator Leiden
judith@thuisgekookt.nl


Kyra Ruiten
Matchmaker en regiocoördinator Nijmegen & Arnhem
kyra@thuisgekookt.nl


Fleur van den Berg
Matchmaker en regiocoördinator Hengelo & Amstelveen
fleur@thuisgekookt.nl


Chantal Boshuis
Community Manager Landelijk en regiocoördinator Utrecht & Nieuwegein
chantal@thuisgekookt.nl

Voor Thuisgekookt:
Is Chantal verantwoordelijk voor het blijvend enthousiasmeren van alle thuiskoks en aanvragers en ervoor zorgen dat alle dienstverlening optimaal is. Zij zorgt in Utrecht en Nieuwegein voor de samenwerking met lokale (maatschappelijke) organisaties.
Trots?
Dat onze thuiskoks ondanks de corona crisis door zijn blijven koken en we daardoor in deze vreemde tijd toch geluksmomentjes hebben gecreëerd.
Favoriete gerecht?
Voor een simpele pasta kun je me altijd wakker maken, zoals bijvoorbeeld een pasta met gegrilde aubergine en tomatensaus die ik af en toe zelf voor een paar afhalers maak.


Krista Strik
Marketing Manager
krista@thuisgekookt.nl


Florine van der Vlies
Strategisch adviseur & Verantwoordelijke communicatie
florine@thuisgekookt.nl

Voor Thuisgekookt:
Is Florine verantwoordelijk voor het koppelen van buurtgenoten in de gemeentes Delft en Groningen en onderhoudt ze het contact met lokale (maatschappelijke) organisaties en de betreffende gemeentes. Ze is ook medeverantwoordelijk voor zowel de interne als de externe communicatie en denkt graag mee over beleidsontwikkeling.
Trots?
Dat steeds meer mensen Thuisgekookt weten te vinden! Samen maken we de wereld socialer, duurzamer en liever.
Favoriete gerecht?
Ik eet veganistisch en ben dol op ingewikkelde recepten en exotische smaken, maar van een bordje (vegan) erwtensoep van m’n moeder word ik heel erg gelukkig.


Arvin Wijsman
Fullstack developer
arvin@thuisgekookt.nl


Aurél Bánsàgi
Fullstack developer
aurel@thuisgekookt.nl


Thea Bodenhorst
Fondsenwerver
thea@thuisgekookt.nl


Katja Vledder
Fondsenwerver
katja@thuisgekookt.nl


Laura Jane van Dijk
Fondsenwerver
laurajane@thuisgekookt.nl


Lucia Thielman
Fondsenwerver
lucia@thuisgekookt.nl


Janto Moerti Moerman
Operationeel Manager
janto@thuisgekookt.nl


Stéphanie van Gerven
Directeur
stephanie@thuisgekookt.nl

Voor Thuisgekookt:
Is Stéphanie een soort manusje van alles. Eindverantwoordelijk voor de website, bezig met samenwerkingen met gemeentes en landelijke organisaties, maar ook degene die bijvoorbeeld elke donderdag de uitbetalingen doet.
Trots?
Dat we tijdens Covid zo ontzettend veel mensen hebben kunnen helpen waarvoor dit echt het verschil heeft gemaakt.
Favoriete gerecht?
Ik ben gek op Pasta Arrabiata. Het liefst de hele dag laten opstaan, met hele kleine stukjes verse chorizo erin, zodat de kruiden door de hele saus heentrekken. Niet te overtreffen!


Marieke Hart
Oprichtster
marieke@thuisgekookt.nl

Help mij zoeken naar een passende thuiskok