Biologische ingrediënten
- 4 st eieren
- 400 g aardappels (kruimig)
- 1 ½ st chinese kool
- 2 st prei
- 4 tl garam masala
- 200 ml kokosmelk
- 4 st roti pannenkoek
- 200 ml bouillon
- 4 el olie
- 2 el ketjap
- 2 tl sambal (naar smaak)
- 2 tl kerriepoeder
- snufje zout en (chili)peper
Bereidingswijze
- Breng een steelpan met water aan de kook en kook de eieren 8 minuten. Giet het water af, laat de eieren schrikken onder de koude kraan en pel ze.
- Bereid de bouillon. Was of schil de aardappels en snijd in blokjes. Was de Chinese kool en snijd fijn. Snijd de prei in de lengte doormidden, spoel onder de kraan en snijd in stukken.
- Verhit olie in een ruime bakpan. Bak de Chinese kool en prei 2-3 minuten op een hoog vuur. Kruid met de garam masala en doe ook de aardappels in de pan. Schenk de bouillon en kokosmelk erbij en stoof circa 15 minuten tot het vocht grotendeels is verdampt. Leg de gepelde eieren in de stoof. Proef en breng op smaak met ketjap, sambal, kerriepoeder, zout en (chili)peper.
- Verwarm de roti pannenkoeken een paar minuten in een droge bakpan of in de oven.
- Serveer de roti met een flinke schep groenten en een gekookt ei.
Eet smakelijk!



